COVID-19: CKV BLIJFT TOT UW DIENST

Ook tijdens deze turbulente Corona-periode blijft CKV volledig operationeel. Ons team in Waregem plus onze commerciëlen blijven tot uw dienst. We hebben de nodige schikkingen getroffen zodat jullie bij ons terecht kunnen voor alle vragen inzake kredietdossiers en spaartegoeden. Wij openden hiertoe volgend e-mailadres covid-19@ckv.be.

Specifiek voor klanten met spaartegoeden: wij kunnen u enkel ontvangen op onze zetel te Waregem nà voorafgaande afspraak via 056 62 92 81 of via mail: directbank@ckv.be.

CKV blijft de toestand op de voet volgen en informeert bij elke nieuwe ontwikkelingen.

CKV TEAM

COVID-19: CKV RESTE À VOTRE SERVICE

Face à cette situation exceptionnelle de Corona, nous tenons à vous informer que CKV restera pleinement opérationnel. Notre équipe à Waregem ainsi que nos commerciaux resteront à votre service. Nous avons pris les dispositions nécessaires afin que vous puissiez nous joindre pour toutes questions relatives aux dossiers de crédit et à vos épargnes. Nous mettons l’adresse e-mail covid-19@ckv.be à votre service.

Spécifiquement pour nos clients épargnants: nous ne pouvons vous accueillir à notre siège social à Waregem que sur rendez-vous préalable via 056 62 92 81 ou par e-mail: directbank@ckv.be. Merci de votre compréhension.

Bien entendu, nous continuerons à suivre de près la situation et nous vous tiendrons informés de tout nouveau développement.

CKV TEAM

Regioverantwoordelijken

Zoek uw regioverantwoordelijke! Onze inspecteurs helpen u graag verder en kijken voor een oplossing op maat van uw situatie.

Regio West-Vlaanderen tot en met Gent en Henegouwen:
Freddy Monton
freddy@ckv.be
0473/ 53.81.45

Regio Oost-Vlaanderen en Antwerpen vanaf Gent tot Mechelen-Aarschot-Leuven:
Erik Laenen
erik.laenen@ckv.be
0483/ 70.24.05

Regio Brussel en Wallonië:
Christian Lambot
christian@ckv.be
0475/ 33.04.25

Regio Antwerpen, Limburg, Luik en Vlaams Brabant vanaf Mechelen – Aarschot – Leuven – Jodoigne richting Limburg:
Pascal Mombaerts
pascal.mombaerts@ckv.be
0471/ 92.34.93

Regio Antwerpen, Limburg
Steven Guldentops
steven.guldentops@ckv.be
0485/60.48.24

Regio Henegouwen, Namen, Luik, Brabant, Brussel
Annick Vandenbossche
annick.vandenbossche@ckv.be
0473/33.00.48